Nyce Legs

Nyce Legs - Punčochy ve spreji

Nyce Legs je sprej obsahující ""silonky."" Snadno se aplikuje a rychle zasychá. Tento nový módní doplněk lze koupit ve světlé, střední a tmavě béžové barvě. Jakou barvu si, podle nálady, vyberete je na Vás, ale ručíme za to,
že Vám určitě ““sedne.

Podle výrobce jsou tyto punčochy vhodné pro celoroční použití a každou příležitost, od běžných až po ty výjimečné.

Nestírají se, ani nedělají oka či šmouhy. Dokonce ani pokud se pohybujete v dešti nebo Vás přítel škádlí cákáním vody ze zahradního bazénu. Také se, v horkém létě, nemusíte obávat, že by Vám pot poškodil toto úžasné, pohodlné a moderní krytí nohou. 

Po aplikaci, která je samozřejmě netoxická, se nemusíte obávat, že by došlo k zacpání pórů, nebo že by Vaše pokožka nedýchala. Silonky odstraníte pouze použitím mýdla a vody, bez jakékoli obavy z obarvení ručníku nebo oblečení. Nyce Legs sprej aplikujete ráno, před odchodem do práce a nemusíte ho opětovně nanášet až do doby, než večer vyrazíte s přítelkyněmi za zábavou.. 

 

Marie Brejchová


+420 602 627 801
+420 800 100 690
marie.brejchova@acare.cz

Petra Brejchová


+420 602 269 205
+420 800 100 690
petra.brejchova@acare.cz
 

Tyto výrobky je možno zakoupit také v našich internetových obchodech  ACAREBEAUTY.CZ a BEAUTYCARE.CZ 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.