Fitness-Berry

Fitness-Berry

Fitness-Berry – nový patentovaný koncept pro zdraví, fitness a rehabilitaci Díky svému ideálnímu tvaru umožňuje maximální procvičení celého těla s využitím prvků gymnastiky a aerobiku.

Podle typu cviků lze skvěle posilovat a procvičovat jednotlivé části těla a to jak u zdravých osob, tak i v případě rehabilitační péče. Cvičení lze provádět bez asistence a tím je zvýšena prevence úrazů během posilování.

Fitness-Berry se je ideální nejen do fitness centra, posilovny či domácnosti, ale i do rehabilitačních pracovišť nebo porodních center.

Fitness-Berry je k dispozici v těchto barvách: žlutá, modrá, bledě modrá, červená a černá.

Jak cvičit s Fitness-Berry?

Stáhněte si příručku (4,9 MB)

 

 

Ondřej Vašulín

+420 251 510 472
+420 800 100 690
+420 725 875 047
ondrej.vasulin@acare.cz

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.