Kangoo Jumps

Kangoo Jumps

Tabulka velikostí

je speciální sportovní obuv skeletového typu pro volný pohyb jak v přírodě, tak i pro indoor aktivity. Je možné je využít například pro aerobní cvičení, formování postavy, posilování, běh, nordic walking nebo si můžete poskakovat jen tak pro radost. Podstatou Kangoo Jumps je pružina ve spodní části boty, která absorbuje až 80% nárazu při došlapu a zpětně pomáhá při odrazu, což se nazývá jako tzv. rebound efekt. Díky této funkci se stává pohyb s Kangoo Jumps snazší, méně namáhavý, více zdraví prospěšný a zároveň velmi zábavný!

Díky rebound efektu dochází k šetření celého pohybového aparátu celého těla. Šetří naše klouby a díky speciálnímu tvaru podrážky a pružině je člověk nucen se pohybovat přirozeně se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme. Zejména pak takto procvičujeme břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Pohybem dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, dochází také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti (VO2 Max až o 15%), zlepšuje se koordinace a Kangoo Jumps také výborně korigují pronaci, resp. supinaci nohou. Vzhledem k uvedeným vlastnostem Kangoo Jumps je tak lze využít jak k cílenému hubnutí a formování postavy, tak k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení.

Kangoo Jumps může používat celá rodina - děti cca od 5 let, dospělí, senioři - každý si na nich najde to své. Vzhledem k absorpci nárazu při došlapu jsou vynikající především pro lidi trpící nadváhou, neboť jim umožňuje svobodný pohyb a možnost plnohodnotného sportování bez extrémního zatížení pohybové soustavy, především kloubů. Standardní typ je XR3, který je nejprodávanejší, dalším typem je model PRO7, který slouží pro robustní postavy a lidi trpící zvýšenou nadváhou, dalším modelem je ARMSTRONG, který je vhodný do tělocvičny a zavřených prostor, bota je uzpůsobena tak, aby poskytovala větší komfort při odvětrávání,  pro děti je určen typ POWER SHOE.

Vhodný typ a barevnou kombinaci pro sebe a své blízké naleznete na našem e-shopu: www.klokaniboty.cz

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.