Wellsystem Spa

Wellsystem SPA

Absolutní novinka v ČR – speciální relaxační modul k hydromasážnímu systému Wellsystem!

Zapomeňte na stres každodenního života s Wellsystem Spa a nechte všechny vaše smysly relaxovat! Navržen tak, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám, povyšuje Wellsystem_Spa suchou vodní masáž na komplexní relaxační terapii. Wellsystem_Spa vykouzlí svět relaxace za použití vody, světla, vzduchu, barev, vůní a zvuků a to vše na minimálním prostoru. Je kompatibilní s Wellsystem Relax, Wellsystem Relax Plus, Wellsystem Medical a Wellsystem Medical Plus. Další výhodou je jednoduchá instalace, minimální požadavky na prostor a snadná obsluha.

Spa/medicalplus-design logo SPA
spa4hr/medicalplus-detail offen SPA
spa4hr/medicalplus-totale fuss SPA
spa4hr/medicalplus-detail bedienteil SPA
 1. Voda
  Wellsystem_Spa přemění suchou vodní masáž na zážitek pro všechny smysly: Dejte si pauzu od hektického každodenního život a užívejte si!
 2. Kolagenové světlo
  Kolagenové světlo stimuluje metabolismus kožních buněk a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu – vaši pleť osvěží a revitalizuje. Při dlouhodobé aplikaci zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.
 3. Vzduch
  Wellsystem_Spa ionizuje okolní vzduch a obohacuje jej o aktivní kyslík. To vám umožní si během procedury vychutnat dokonale čistý a svěží vzduch.
 4. Barevné světlo
  Tlumená hra barev vytváří uklidňující atmosféru, během které si můžete odpočinout a odpočinout si od namáhavého každodenního života.
 5. Aroma
  Nechte se obklopit jemnou aromatickou vůní santalového dřeva, osvěžující citronovou trávou, uklidňujícím šuměním vody nebo oživující vůní letní louky.
 6. Hudba
  Užijte si relaxační hudbu přímo z Wellsystem_Spa nebo váš vlastní oblíbený playlist z vašeho přehrávače!

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 • Kvalitní služby
 • Managementu kvality
 • Moderní metody
 • Moderní technologie
 • Systémová řešení
 • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.