Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE. 

× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message

Tisk Poslat stránku Partneři Přidat do oblíbených

 
 


Divize Health se věnuje inovativním technologiím v oblasti estetické dermatologie a fyzioterapie

800 880 835
zelená linka health


BIODERMÁLNÍ NITĚ BIO-MEYISUN

Lifting pomocí nití - toužíte-li po vypnuté pleti a nechcete-li podstoupit klasický lifting, existuje ryhlejší, méně bolestivá varianta v podobě aplikace biodermálních nití BIO-MEYISUN.


O co jde?

jde o naprosto bezpečnou metodu, kdy je samovstřebatelné BIO vlákno (polydioxanon-škrob) v kobinaci s akupunkturní jehlou aplikované do kůže v hloubce 3-5 mm u liftingu.  Nehrozí tak riziko poškození velkého nervu či cévy. Vlákna se v průběhu 5-7 měsíců vstřebají a zanechají za sebou kolagenovou mřížku, která slouží jako opora pleti, vypíná pokožku obličeje a zabraňuje jejímu ochabnutí, lze použít v rámci anti-agingu od 25 let. Efekt je liftingový, hydratační, lipolytický, okamžite viditelný a dlouhodobý.

Nezpůsobuje žádné alergické či jiné dermatologické reakce.


Návod k použití biodermálních nití zde

 
 

Napsali o nás

acare-1 acare-1

 
 
 
 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb prodeje, distribuce a servisu sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse.
Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení.

Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 

Homepage| Divize Health| Divize Veterina| Korektivní dermatologie Praha| O společnosti| Aktuality| Kontakty

 
© 1996-2019 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.