Dermatovenerologie

Byli jsme u toho…
Do středu zájmu estetické a korektivní dermatologie se v posledních několika letech dostává metoda aplikace nití do pokožky za účelem korekce měkkých tkání. Jak jsme si ověřili, svým výsledkem je srovnatelnou alternativou pro ty klienty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit metodu invazivní. A pro zajímavost – je to metoda, která sahá již do starého Egypta- tehdy si krásná Kleopatra nechávala vkládat do pokožky zlaté nitky.

Metodu aplikace biodermálních nití BioMeyisun školil pro A care a.s. ve dnech 27.-28. listopadu 2013 české a slovenské dermatology doktor orientální medicíny Ph.Dr. Hong Seong Gyun z Koreje, celosvětová autorita v oboru.

Program semináře byl jedinečný, soustředil se především na tvarování jednotlivých partií těla a řešení problematiky vypadávání vlasů . Výsledky tvarování prsou, břicha, boků, zadku a pasu byly překvapivé. Vizuální změna byla okamžitá, při správné aplikaci vpichu s minimálními traumaty. Spotřeba materiálu některé překvapila, byla přímoúměrná stavu a rozsahu příslušné partie. Pro představu - na partii prsou bylo aplikováno 240 nití.

Aplikace biodermálních nití vyžaduje určitou zručnost. Na zavádění do kůže je použita akupunkturní mikrojehla od předního korejského výrobce, v některých případech až 14 cm dlouhá. Mikrojehla je speciálně upravena, velmi lehce vklouzne do pokožky a je dobře flexibilní. Vede polydioxanové vlákno o síle 0,09 mm až 0,25 mm s vysokou přesností. Polydioxanová nit je osvědčený samovstřebatelný materiál, který se přibližně za 7 měsíců v těle zcela rozpustí. V místech aplikace aktivuje tvorbu kolagenu, který vytvoří podpůrnou mřížku a tkáň zpevní, navíc další přírodní látky rostliného charakteru dlouhodobě regenerují pokožku.V této synergii dále narušuje strukturu tukových buněk a zajišťují lipolytický efekt.

Pro klienta je procedura velmi konfortní. Používá se pouze povrchová anestezie v krému, je časově nenáročná bez nutnosti hospitalizace. Eventuální traumata jako jsou otoky a modřiny mizí individuálně za několik dní. Je cenově dostupná, výborně se kombinuje i s jinými technikami, např. výplňovými materiály na přírodní bázi (Medifeel). Při dodržení správné technologie (2x korekce) a množství materiálu výsledek přetrvává až 7 let!

Přínosem pro všechny byl nejen osobní zážitek z „koncertu“ vpichů doktora Honga ale i poznatky a zkušenosti, se kterými se ochotně podělil. Každý z přítomných měl možnost aplikaci si osobně vyzkoušet. Odměnou byl pro všechny certifikát o absolvování školení vystavený osobně korejským školitelem. V příštím roce se chystá společnost A care navázat, na tuto podle našeho názoru velmi výraznou a zdařilou akci a připravuje další seminář k použití mezonití, tentokrát v oboru fyzioterapie.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.