BIODERMÁLNÍ VÝPLŇ - MEDIFEEL

MediFeel - Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová MEDIFEEL je intradermální strukturovaný biogel, viskoelastický, sterilní, složený s hyaluronátu sodného biofermentačního původu, s vysokou molekulovanou hmotností, bez živočišných bílkovin, je rostlinného původu. Neobsahuje činidlo BDDE. Určeno k použití ve formě intradermálních injekcí při konturování obličeje.

  • MediFEEL 28 je navržen ke zvětšení objemu, odstranění nebo korekci deformit následkem věku, pro nejvýraznější vrásky.
  • MediFEEL 25 je určen pro injekční aplikaci do střední vrstvy dermis, ke korekci středních až hlubokých linek a vrásek, a ke zvýraznění obrysu rtů.
  • MediFEEL 20 je navržen k injekční aplikaci do povrchové dermis ke korekci jemných linek, jako jsou linky kolem očí a linky nad horním rtem.
  • MediFEEL 12 je určen pro rehydrataci pleti a pro mezoterapii. Je rovněž dostupný v boxech po 4 ampulkách o objemu 5 ml.

YouthFeel - Mezoterapie

Řada YouthFeel vychází z přírodních látek, jako jsou vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky.

MESOFACE CARE

Mesoface Care je indikován pro ošetření jemných linek a vrásek obličeje. Za pomoci kyseliny hyaluronové, odvozené od použití biotechnologií a neživočišného původu, v kombinaci se stopovými prvky a vitamíny, zvyšuje tento produkt buněčnou kohezi, regeneruje, restrukturuje a provádí reparaci tkáně při zachování elastičnosti pokožky. Je vhodný pro biorevitalizaci mdlé, unavené, zralé nebo při ztrátě lesku. Rovněž je vhodný pro mladou pleť, které nabízí účinek proti stárnutí. Mesoface Care je koktejl proti stárnutí. Revitalizuje omlazenou pleť. Účinek je lehký a přirozený. Je určen k rehydrataci pleti a pro její výživu. Zajímavé může být spojení tohoto mezoterapeutického ošetření s injekcí kyseliny hyaluronové řady Medifeel® v případě výraznějších vrásek.

MESOLIGO

MESOLIGO je kombinace vitamínů a stopových prvků, které pokožce a jejímu charakteru dodávají lesk. Vitamíny zajišťují regulaci biologických metabolismů. Mikroživiny zvyšují různé buněčné aktivity, které vyvolávají remodelaci tkání. Mesoligo se svými esenciálními živinami podporuje irigaci, obnovu kožních buněk a dále posiluje pojivovou tkáň. ošetření povrchových vrásek, pro přechodné dermální výplně. Mesoligo, který se používá jako doplnění MediFeel 12 (ampulka 5 ml) nebo Mesobody Mix nebo Mesoface Care, zajišťuje zářivý účinek na pleť, která se stává viditelně zářivější.

MESOBODY MIX

Mesobody Mix je indikován pro ošetření celulitidy, revitalizaci a regeneraci tkání. Mezoterapie se často používá k odstranění celulitidy. Za použití produktu Mesobody Mix pomáhá se jí snadno zbavit. Mesobody Mix je kombinace aktivního komplexu kofeinu a extraktu ze zeleného čaje. Kofein je znám svými povzbuzujícími účinky a zelený čaj se podílí na podpoře zeštíhlení prostřednictvím odvodnění.

MESOHAIR

Mesohair je indikován pro posílení, revitalizaci a stimulaci vlasových vláken. Pomáhá tak vlasy udržovat a zasahuje do prevence jejich ztráty. Je vhodný pro ženy i pro muže. Mnoho lidí má s vlasy problémy. Jejich kvalita získává mdlý a devitalizovaný charakter vedoucí k jejich vypadávání. Příčinou takového vypadávání vlasů jsou genetické důvody, onemocnění, stres, únava, těhotenství apod. Aby nebyla výsledkem plešatost, je mezoterapie účinným řešením. Pomocí Mesohair a jeho živin nezbytných pro pokožku hlavy je zaručen regenerativní účinek, který revitalizuje a posiluje vlasová vlákna a zároveň poskytuje živiny stimulující růst vlasů. Mesohair, který je založen na vitamínech, aminokyselinách a zinku, stimuluje a přináší vitalitu a lesk, zabraňuje ztrátě vlasů a zpomaluje ji.

MESOLIFT

Mesolift je indikován pro ošetření povrchových vrásek, pro přechodné dermální výplně. Mesolift je komplexní tenzor. Jeho účinky spočívají ve zpevňujícím účinku na pleť obličeje, krku a těla. Jeho aktivní koktejl spolu s kyselinou hyaluronovou, odvozenou od použití biotechnologií a neživočišného původu, zachovává tón pleti. Díky kyselině hyaluronové má rovněž hydratační vlastnosti, které podporují obnovu tkání.

MESOLIGHTENING

Mesolightening je indikován pro ošetření nevzhledných hnědých skvrn, nepravidelností pigmentace a bělení pokožky za účelem obnovení její konzistence. Je stejně účinný na obličeji a na těle. Mesolightening je zesvětlující komplex. Kombinace vitamínu C, vitamínu B3 a glutathionu podporuje skutečné zesvětlení pokožky tím, že zmírňuje všechny tmavé skvrny a nepravidelnosti pigmentace. Může být vhodné, při zpracování na pozadí, aplikovat jednou týdně masku, projasňující.

Napsali o nás

acare-1

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.