DERMÁLNÍ VÝPLŇ - MONALISA

MONALISA

dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové

Podkladový materiál ke stažení ZDE:

web/dvojka

1. Zvětšení a zachování objemu

Možnost dlouhodobého udržení objemu díky částicím kyseliny hyaluronové jednotné velikosti s optimální viskoelasticitou.

2. Bezpečnost pacienta

Díky nízké hladině endotoxinu a nulovému zbytku BDDE je přípravek MONALISA pro pacienta bezpečný.

3. Snadné použití

Díky ergonomicky navrženému pístu a úchopu je při vstřikování možné rovnoměrně rozložit tlak, což umožnuje bezpečnost a přesnost zákroku.

4. Kyselina hyaluronová o vysoké čistotě

GENOSS má zaveden přísný systém péče o kvalitu prostřednictvím přímého zapojení do celého výrobního procesu od suroviny pro výrobu

kyseliny hyaluronové až po konečný produkt.

5. Globální kontrola úrovně jakosti

V zájmu zajištění jakosti výrobku MONALISA má společnost GENOSS plně pod kontrolou soulad s mezinárodními předpisy jakosti zahrnujícími

KGMP, ISO 13485 a ISO 9001 i jejich plnění.

web/sestka

Bezpečnost pacienta

Výplň obsahuje minimální množství BDDE a tím jsou sníženy alergické reakce na minimum. Výplň je pro pacienta bezpečná.

Udržení objemu

Tvorba částic o vysoké hustotě a rovnoměrné velikosti v přípravku MONALISA je možná díky technologii Hy-BRID. Doba udržení objemu před zahájením rozpouštění je minimálně 6 měsíců.

trojka
sedmicka
devitka
testucinost
velikostcastic

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.