Pro zdravotnická zařízení

Naše zaměření

Divize Wound care, společnosti A care a.s., se zabývá prostředky pro hojení ran, moderními metodami, které zvyšují komfort léčby a urychlují její průběh.

Hojení ran

Hojení ran moderními prostředky, zvláště hojení ran ve vlhkém prostředí, se stává stále častěji standardem terapeutických postupů. Hlavními důvody použití vlhké metody hojení ran je urychlení léčby, čímž se zvyšuje komfort pacienta a zároveň se snižují náklady na léčbu. Využívání moderních prostředků, pro hojení ran, je pro ošetřující personál jednoduché a komfortnější. Vysoká odbornost a soustavné doškolování našich zaměstnanců zaručují naše nadstandardní služby.

Pro získání podrobnějších informací kontaktujte Renatu Blažkovou na telefonu 725 330 055.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.