Microdacyn 60

Microdacyn 60 Wound care

Vysoce efektivní roztok o šetření popálenín, chronických, akutních a infikovaných ran.

Co je to Microdacyn 60 Wound Care?

Microdacyn Wound Care je superoxidovaný roztok pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie. Roztok má v ráně selektivní účinek, kdy působí pouze na mikroorganismy, ale nepoškozuje tkáňové buňky a proto může být použit monoteraupeticky. Microdacyn 60 Wound Care se může účelně použít pro oplach, postřik a debridement. Pomáhá tvořit vlhké prostředí a tím umožňuje organizmu rozvinout vlastní proces hojení.

Microdacyn 60 Wound Care je superoxidovaný, pH neutrální roztok ultra čisté vody. Díky kontrolovaným reaktivním kyslíkovým radikálům je roztok vysoce aktivní a tím velmi účinný. Přitom však není škodlivý lidskému organizmu, zvířatům ani životnímu prostředí.

Hlavní výhody

 • SUPEROXIDOVANÝ ROZTOK:
  významně podporuje proces hojení, vytváří přirozeně vlhké prostředí ve spodině rány.
 • RYCHLÝ:
  po kontaktu s infikovaným prostředím, řádově v minutách kvantitativně terminuje mikroby a výrazně eliminuje zápach rány.
 • BEZPEČNÝ:
  nepoškozuje zdravou tkáň, je netoxický, nedráždí lidskou pokožku, oči ani dýchací cesty.
 • IHNED K POUŽITÍ:
  nemíchá se, neředí se, nevyžaduje žádná aktivační činidla. Microdacyn 60 Wound Care má jednoroční skladovací dobu a po otevření 90ti denní expiraci.
 • NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ:
  snižuje celkovou dobu léčby a hospitalizace pacienta. Použití Microdacyn 60 Wound Care nevede k rezistentním reakcím, které mohou nastat v případě dlouhodobého použití antibiotik.
 • NERIZIKOVÝ:
  je kompatibilní s gázovým materiálem, akrylátovými materiály, silikony, širokou škálou plastů. Je ekologicky bezpečný, nezatěžuje životní prostředí, je nehořlavý a nevyžaduje žádné speciální zacházení, skladování ani likvidaci. Použitím Microdacyn 60 Wound Care nevzniká nebezpečný odpad.
 • BALENÍ:
  500 ml - kód VZP: 81465 - skupina 01/06, kategorie 705
  Úhrada pojišťovny : 75 % z ceny, Doplatek pacienta : 25 % z ceny
 • 5 l - bez úhrady

Klinický důkaz I. - Diabetická ulcerace nohy

Diabetické vředy na nohou jsou jednou z hlavních příčin morbidity, mortality a vysokých nákladů léčebné péče o diabetické pacienty. Na fotografiích je znázorněn průběh 14ti týdenní terapie ulcerace, u syndromu diabetické nohy, za pomoci roztoku Microdacyn 60 Wound Care (Dr. Martínez, Mexico)

Klinický důkaz II. - Ulcus cruris

Na těchto fotografiích je znázorněna léčba defektů pacientky s 30 letou historií léčby - poslední rok léčba Microdacyn 60 Wound Care.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 • Kvalitní služby
 • Managementu kvality
 • Moderní metody
 • Moderní technologie
 • Systémová řešení
 • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.