× Poslat stránku
Vaše jméno
Váš email
E-mail příjemce
Your message

Tisk Poslat stránku Partneři Přidat do oblíbených

 
 


Divize Health se věnuje inovativním technologiím v oblasti estetické dermatologie a fyzioterapie

800 880 835
zelená linka health

O nás

Divize A care Health se věnuje Korektivní dematologií - jako novinku na trhu nabízíme dermální výplně značky Medifeel z anglických laboratoří a korejské dermální výplně Cutegel. Dále Biodermální nitě Bio-Meyisun. přístroj Amieamed od německé společnosti MT.DERM na microneedling.

Fyziologie - nabízíme přístroje německé společnosti Medilab - rázová vlna spolu s vakuem, bioelektrická stimulace se zpětnou vazbou na klienta, kavitace, radiofrekvence, biostimulační laserová terapie, selektivní fototermolýza a další, dále nabízíme rehabilitační potřeby a vybavení pro wellness a fitness - hydromasážní lehátko Wellsystem, cvičební pomůcku Fitness Berry a klokaní boty Kangoo Jumps.

I v této divizi, stejně tak jako ve zdravotnictví, jsme nastavili kvalitu našich služeb na nejvyšší úroveň a pro své klienty pořádáme certifikované semináře. 

Pro zdravotnická zařízení – zabývá se moderními metodami, které zvyšují komfort léčby a urychlují její průběh moderními prostředky. 

Vysoká odbornost a soustavné doškolování našich zaměstnanců zaručují naše nadstandardní služby. 

» Podrobné informace

 
 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb prodeje, distribuce a servisu sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů.

Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse.
Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení.

Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

 

Homepage| Divize Health| Divize Veterina| Korektivní dermatologie Praha| O společnosti| Aktuality| Kontakty

 
© 1996-2019 A care a.s. All rights reserved.
Tvorba www Neofema s.r.o.
 
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.