Bronzový Petr Zelenka na posledním závodu OCR ligy

Jakoby se počasí na poslední závod OCR ligy rozhodlo závodníky co nejvíce podpořit.

Krásně svítilo sluníčko a teplota byla na půlku listopadu příjemná.

Náš Péťa na první překážce jednou rukou promáchl zavěšený segment ručkovací konstrukce, druhou se však naštěstí dokázal udržet a překážku dokončit.

Zbytek závodu už zvládl bez zaváhání a do cíle si doběhl pro třetí místo.

 

OCR liga Hradec Králové 13. 11. 2021 – 3. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.