Petr na Řípu dvakrát zlatý

Vůbec poprvé mohli závodníci poměřit své síly na památné hoře Říp.

Pro dospělé byly připraveny trasy na 3 a 7 km.

Děti si vyzkoušely Ninja závod, kde Péťa svým výkonem vyhrál svoji kategorii a současně měl nejrychlejší čas ze všech dětí.

Odpoledne se postavil i na start 3 km trati.

Všechny překážky, ze kterých padali i zkušení závodníci, zvládl náš Péťa na první pokus.

Svým fantastickým výkonem vybojoval ve svých 11 letech nejen vítězství v kategorii juniorů Open, ale měl i nejlepší čas na trati ze všech účastníků v kategoriích Open o 2 m a 10 s, čímž všem doslova vyrazil dech.

 

Gladiator Challenge Over the Top - Říp 27. 6. 2021 – dvakrát 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.