Petr Zelenka celkovým vítězem OCR ligy

Nádherným výsledkem skončil první ročník OCR ligy pro našeho Péťu - vyhrál ji.

Podmínkou pro konečné zařazení do výsledků ligy byla účast alespoň na 4 závodech.

Do konečného bodového hodnocení se započítávaly nejlepší 4 výsledky ze všech zaběhnutých závodů.

Náš Péťa odběhl celkem 5 závodů a svým bodovým ziskem ze svých 4 nejúspěšnějších výsledků získal nejvyšší celkové skóre, a tak se stal vítězem celé OCR ligy.

 

OCR liga – celkově 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.