Petr Zelenka mistrem Evropy

Závody OCR (překážkové závody) si získávají stále větší oblibu, a tak není překvapením, že se i v tomto typu závodu pořádá Mistrovství Evropy.

Letos poprvé mohly zažít Mistrovství Evropy OCR i děti.

Ze tří eliminačních kol postoupilo do finále 8 dětí z každé kategorie.

Náš svěřenec Péťa se do finále probojoval s nejrychlejším časem. Finálové kolo Péťa zvládl na jedničku. Bez sebemenšího zaváhání si poradil se všemi překážkami. Zhruba do půlky závodu si udržoval druhou pozici. Poté svého největšího konkurenta předběhl a své první místo si udržel až do cíle.

Svým úžasným výkonem si právem zaslouží titul mistra Evropy.

Mistrovství Evropy OCR Polsko 28. – 29. 6. 2019 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.