Petr Zelenka na svém prvním Spartan Race získal zlato

Konečně se našemu Péťovi podařilo zaběhnout závod Spartan Race.

Konal se v libereckém lyžařském areálu Vesec.

Trasa dlouhá 3,7 km proložená 20 překážkami dala svým výškovým profilem závodníkům pořádně zabrat, vedla totiž neustále nahoru a dolů.

Náš Péťa se nevzdával a zhruba po první třetině závodu se dostal do vedení.

Svůj náskok pak už jen zvyšoval.

Na svém prvním závodě Spartan Race si tak doběhl pro zlatou medaili a zároveň se kvalifikoval na Mistrovství světa ve Spartan Race.

 

Spartan Race Liberec 31. 7. 2021 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.