Petr Zelenka na Urban Challenge

Velmi chladné počasí provázelo celý závod Urban Challenge,který se konal v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze.

Na závodníky čekalo mnoho zajímavých překážek připravených např. z pneumatik, aut, kontejnerů, palet apod.

Náš svěřenec Péťa závodil v kategorii i s kluky o dva roky staršími.

Svůj rozběh (byly celkem čtyři) vyhrál s obrovským náskokem.

Celkově obsadil šesté místo. Prvních pět pozic obsadili kluci narození o dva roky dříve než náš Péťa.

 

Urban Challenge Praha 13. 4. 2019 – 6. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.