Petr Zelenka opět vítězí

Náš malý sportovec Petr Zelenka opět vybojoval první místo.

Závod se konal v unikátním prostoru bývalého černouhelného dolu Mayrau ve Vinařicích na Kladensku.

Běžci tak museli překonat nejen klasické překážky typické pro OCR závody, ale prolézali i části strojů, které se během těžby uhlí používaly. Probíhali také replikou těžební štoly. Péťa byl nadšený, že i v rámci dětského závodu bylo plazení pod ostnatým drátem. A přestože pod ostnatým drátem uvízl, doběhl do cíle s úžasným náskokem 42 s. Tímto fantastickým výkonem si vítězství právem zasloužil.

 

Excalibur Race zimní Mayrau 16. 2. 2019

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.