Petr Zelenka si doběhl pro další vítězství

Zcela novým konceptem závodů, který si závodníci mohli vyzkoušet, je OCR liga.

Jedná se o závod s kratším běžeckým úsekem, ale za to je vybaven náročnějšími překážkami.

Na našeho Péťu čekala trať dlouhá 1,5 km.

Zatímco většina dětí z první překážky padala, náš Péťa ji po krátkém zaváhání úspěšně zdolal.

A hravě si poradil i s dalšími.

Nejen že vyhrál svoji kategorii o téměř minutu a půl, ale svým skvělým výkonem dokázal zaběhnout nejrychlejší čas na trati i přesto, že sám běžel v nejmladší kategorii.

 

OCR liga I + II 24. 4. 2021 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.