Petr Zelenka si doběhl pro zlato

Po delší pauze si mohl náš Péťa opět zazávodit.

Příležitost se naskytla na závodě GR8 trails Studánka konaném poblíž Rychnova nad Kněžnou.

Svoji dětskou kategorii vyhrál.

Později se ještě náš ani ne jedenáctiletý Péťa postavil na start 6-ti km závodu v kategorii junioři (13 – 17 let).

Na této kopcovité trati obsadil krásné 5. místo v juniorech a svým výkonem si zajistil fantastické celkové 9. místo na trati napříč všemi kategoriemi.

 

GR8 trails Studánka 18. 4. 2021 – 1. místo

 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.