Petr Zelenka si získal diváky v Běchovicích

Dětské závody Mladé Běchovice jsou mezi dětskými závodníky velmi oblíbené.

Bylo to patrné na první pohled podle hojné účasti. Během startu, kde běžel náš svěřenec Péťa, jeden ze závodníků tzv. „ulil start“. Jediný, kdo poslechl hlasového pokynu startéra, byl náš Péťa, který se zastavil a vrátil na start. Bohužel startérovi došly ve startovací pistoli náboje, a tak všichni ostatní kluci běželi dál a nepodařilo se je zastavit. Péťa tak dostal pokyn, ať tedy běží za nimi. Navzdory tomu, že vybíhal s takovým zpožděním, většinu závodníků předběhl a do cíle doběhl v první polovině.

Díky tomu, že se jako jediný zachoval tak, jak se měli zachovat všichni, a organizátoři uznali svoji chybu, dostal šanci běžet závod znovu. Během tohoto druhého běhu ho podporovala řada diváků, kterým se líbilo jeho férové sportovní chování. Jako jediný běžel náš Péťa celý závod dvakrát, a přesto stanul na stupni vítězů na stříbrném druhém místě necelou jednu sekundu za vítězem.

 

Mladé Běchovice 21. 9. 2019 – 2. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.