Petr Zelenka v Milovicích opět zvítězil

Doslova bahno až za ušima měl náš závodník Péťa, když doběhl do cíle v areálu tankodromu v Milovicích, kde se konal první závod ze série Gladiator Race Runmageddon.

Na závodníky čekaly nejen klasické „gladiátoři“ překážky ale i neznámé překážky z polské závodní série Runmageddon.

Nejtypičtějším znakem milovického závodu je však bláto, které se na probíhající závodníky nalepí hned na začátku a zejména na botách se v průběhu závodu nabaluje další a další.

Náš Péťa se tím však nenechal rozhodit a doběhl si do cíle pro další zlatou medaili.

 

Gladiator Race Milovice Runmageddon 1. 5. 2021 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.