Petr Zelenka vyhrává Taxis

Na dostihovém závodišti v Pardubicích závodí nejen koně ale i gladiátoři.

Ranní mrazivé počasí dávalo tušit, že závod bude opravdu velkou výzvou.

Závodníky na trati čekalo nejen bahno s vodou a klasické překážky, ale zdolávali i několik koňských překážek. Dospělácká trať vedla i přes známý Taxisův příkop.

Pro našeho svěřence Péťu to byl poslední závod na trati Kids I.

Nezastavilo ho ani velmi chladné počasí, bezchybně zvládl všechny překážky a znovu zaběhl nejrychlejší čas na trati 1 km, a mohl si tak na nejvyšším stupni nasadit helmu pro vítěze.

 

Gladiator Race Taxis 1. 12. 2019 – 1. místo

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.