Petr Zelenka vyhrává v Pardubicích

Park Na Špici v Pardubicích se proměnil ve velké sportoviště, kde si návštěvníci mohli v rámci akce Sportovní park vyzkoušet různé druhy sportů a kde se konal další závod Gladiator Race.

Park se nachází na soutoku Chrudimky a Labe, a tak organizátoři tyto řeky zapojili do závodní tratě.

Vody si samozřejmě nejvíce užili dospělí, ale ani děti o ni nebyly ochuzené.
Náš svěřenec Péťa si závod užil a opět zaběhl nejrychlejší čas na trati 1 km+, tudíž znovu vystoupal na nejvyšší stupeň vítězů.

 

Gladiator Race Pardubice 11. 8. 2019 – 1. místo

 

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.