Velmi úspěšné atletické závody na Spartaku Praha

Velmi úspěšné atletické závody na Spartaku Praha 

Další atletické závody pořádané Péťovým domácím oddílem byly velice úspěšné. Náš svěřenec Péťa běžel 30 m překážek + 30 m slalom, skákal do dálky a běžel štafetu 4x 60 m. Obě individuální disciplíny vyhrál a se štafetou obsadili třetí místo. 

Atletické závody Spartak Praha 30. 5. 2019 – běh 30 m + 30m – 1. místo, skok do dálky – 1. místo, štafeta 4x 60 m – 3. místo.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.

  • Kvalitní služby
  • Managementu kvality
  • Moderní metody
  • Moderní technologie
  • Systémová řešení
  • Vysoká odbornost
Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout. Podmínky souhlasu ZDE.