Divize A care Health

se věnuje Korektivní dematologií – jako novinku na trhu nabízíme dermální výplně značky Medifeel z anglických laboratoří a korejské dermální výplně Cutegel. Dále Biodermální nitě Bio-Meyisun. Přístroj Amieamed od německé společnosti MT.DERM na microneedling. Fyziologie – nabízíme přístroje německé společnosti Medilab – rázová vlna spolu s vakuem, bioelektrická stimulace se zpětnou vazbou na klienta, kavitace, radiofrekvence, biostimulační laserová terapie, selektivní fototermolýza a další, dále nabízíme rehabilitační potřeby a vybavení pro wellness a fitness – hydromasážní lehátko Wellsystem, cvičební pomůcku Fitness Berry a klokaní boty Kangoo Jumps.

I v této divizi, stejně tak jako ve zdravotnictví, jsme nastavili kvalitu našich služeb na nejvyšší úroveň a pro své klienty pořádáme certifikované semináře. Pro zdravotnická zařízení – zabývá se moderními metodami, které zvyšují komfort léčby a urychlují její průběh moderními prostředky. Vysoká odbornost a soustavné doškolování našich zaměstnanců zaručují naše nadstandardní služby.

Filozofie společnosti A care a.s.

Filosofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Chceme být společností, která neprodává jen výrobky, ale pomáhá zdravotníkům uplatňovat moderní technologie v jejich každodenní praxi tím, že nacházíme a nabízíme ucelená systémová řešení. Vedení společnosti garantuje plnění požadavků legislativy, účinnosti a neustálé zlepšování systému managementu kvality.